O mnie

Kiedy zaczęła się moja przygoda ze sportem miałam 9 lat. Wybrałam wtedy siatkówkę i zakochałam się w tej dyscyplinie. Kiedy inni zajmowali się innymi rzeczami ja ze swoja przyjaciółką codziennie byłyśmy na treningach i odliczałyśmy do niego godziny . Na sali treningowej spędziłam połowę swojego dzieciństwa. Nie było dla mnie przeszkodą choroba czy złe samopoczucie. Moja pozycja w drużynie to atakująca i czułam się jak ryba w wodzie. Po paru latach zostałam wytypowana do Kadry jako jedna z najlepszych zawodniczek ze swojego miasta. Jeździłam po Polsce zdobywając kolejne szczeble, oraz wytypowali mnie do reprezentacji na mistrzostwach Nadziei Olimpijskich w Cetniewie. W swojej kolekcji mam 25 medali ok 20 dyplomów w tym za najlepszego zawodnika. 3 medale i 3 dyplomy za lekkoatletykę. 

Moją pasją zawsze było pomaganie innym, zaangażowanie i oddawanie się temu co robię. Wkładam zawsze całe serce w zaangażowane projekty i prace.

W wieku 18/19 lat poważna kontuzja wykluczyła mnie z gry nad czym ubolewałam, ale po paru latach w trakcie studiowania wróciłam na tory i rozpoczęłam kurs na ISTRUKTORA FITNESS. Prowadziłam zajęcia fitness przez kilka lat i była to moja kolejna miłość...jednak po paru latach poczułam potrzebę rozwijania i rozpoczęłam kurs kulturystyki , trenera personalnego. Zakochałam się w treningach siłowych,...nie było dnia bez treningu ?.oraz jazdy na rowerze....jeśli sobie wyznaczam jakiś cel nawet z dnia na dzień dążę do niego.

Ze względu na to ze borykam się od kilku lat z chorobami i lekarze nie byli mi wstanie pomoc czy nawet postawić dobrej diagnozy, zainteresowałam się dietetyką i leczeniem niekonwencjonalnym oraz badaniami. Drążyłam temat do skutku...sama sobie pomogłam stąd jestem tu gdzie jestem i chcę pomagać osobom, które borykają się z różnymi dolegliwościami. W międzyczasie trafiłam na rózne kursy . W dużej mierze jestem samoukiem, który poświęcił pasji i szukaniu poszerzenia wiedzy w tej dziedzinie całe życie. Niektore ooby były dla mnie inspiracja. Ukończyłam podyplomowe studia z żywienia i każdemu kto chce być dobrym dietetykiem radze: Zastanów się zanim pójdziesz na DIETETYKĘ!

Z wykształcenia jestem dietetykiem,pedagogiem, pracownikiem socjalnym i psychologiem, ukończyłam również podyplomowe studia "Żywienie i wspomaganie w sporcie" na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Obecnie jestem na 3 letnich studiach z Tradycyjnej Medycyny Chinskiej 

Ponadto ukończyłam liczne kursy i szkolenia, m.in.:

-Astrologia
-Biologia Totalna
-Kinezjologia (Touch for Health) I poziom
-Podstawy Tradycyjnej Medycyny Chinskiej
-Diagnstyka wg Tradycyjnej Medycyny Chinskiej
-Dietoteriapia wg Tradycyjnej Medycyny Chinskiej 
-Kuchnia 5 przemian
-Dietoterapia 
-Diagnostyka badan labolatoryjnych
-Dieta Paleo 
-Dieta Wegetarianska 
-Choroby autoimmunologiczne 
-Pasozyty w naszym organizmie
-Dietetyka i suplementacja w sporcie 
-Dietetyka kliniczna 
-Dietetyka kliniczna w sporcie
-Układanie Diet
-Jedzenie bez chemii
-Dieta Inne Podejście
-Instruktor Fitness 
-Instruktor Pilates
-Instruktor Hip Hop
-Miedzynarodowy Instruktor Blackroll
-Instruktor Kulturystyki 
-Trener Personalny 

Cale zycie sie ucze i nie przestane :) Dzieki drazeniu i poszukiwaniuw  roznych miejscach wyrobilam swoja wlasna wizje na zdrowie wspolczesnego czlowieka. 

Obecnie chcę przekazać Wam na szkoleniach / wykładach / konsultacjach swoją wiedzę i to co ja wyniosłam ze swoich doswiadczeń w życiu oraz w pracy ze swoimi pacjentami z punktu widzenia emocji , ciała , żywienia, treningu